Včera jsem zjistila, že existuje soutěž s názvem „Blogerka roku„. To bylo první zjištění. Druhým zjištěním bylo to, že mě tam taky někdo nominoval, za což mu fakt moc děkuju. No a třetí zjištění je to, že si můžu dát jeden hlas sama.

 

Bohužel jsem do chlívku „email“ vyplnila blbě adreasu (gmail.cz – wtf?), takže se mi ani ten muj jeden hlas neuznal. Proto jsem touto cestou chtěla poprosit toho, kdo mě nominoval, ať mi ho dá taky a to hlavně proto, abych tam neměla jen jeden hlas, kterej je od mý mámy.

Screen Shot 2015-10-12 at 12.56.27

Přijde mi hrozně divný, že ještě před 3 měsící jsem byla jen holka, co sdílí recepty na Instagram, ale teď už jsem „blogerka“ a soutěžim o blogerku roku (nebo přesněji o objev roku). Přijde mi to stejně divný, jako kdyby každej, kdo má foťák a fotil, byl fotograf nebo každej kdo se dostal do prvního ročníku na právech byl automaticky právník (ups ono to tak vlastně je).

Prostě vám chci říct, že budu ráda za každej hlas, vzhledem k tomu, že v každý kategorii můžete hlasovat jen jednou a vzhledem k tomu, že v mý kategorii je nás asi 200, takže mi tím jakože dáte najevo, že jsem dobrá. Na druhou stranu si po třech měsících toho, že mám nějakou stránku, kam přidávam obrázky s receptem a píšu víceméně blbosti, nepřijdu jako doopravdická blogerka. (A navíc bych na vyhlášení neměla co na sebe.)

Takže dík za hlasy i nehlasy a hlavně za to, že jste další můj post dočetli až do konce.

5

Podobné články