Cukrfree I. – Zbavte se závislosti na cukru

Během našeho Cukrfree workshopu získáte všechny potřebné informace k tomu, abyste se jednou provždy zbavili závislosti na cukru! Jde o základní kurz pro všechny, kteří chtějí přejít na zdravější způsob stravování, vyřadit cukr ze svého jídelníčku a zbavit se závislosti.

 

 

Cukrfree II. – Nízkosacharidová strava (Low Carb High Fat)

Na druhém workshopu se dozvíte o nízkosacharidovém způsobu stravování, proč nejíst sacharidové a škrobové přílohy, a čím je nahradit. Probereme i to, co dělá lepek a jakou roli hrají v těle hormony, které řídí to, jak hubneme nebo přibíráme, a jak je možné tyto procesy ovlivnit pomocí nízkosacharidového stravování.

 

 

 
Sérii Cukrfree kurzů jsme koncipovali tak, aby každému nabídla nejnovější informace o zdravém stravování, podle úrovně znalostí.

První kurz je úvodem do cukrfree světa, fungování metabolismu cukrů a tuků, a praktické rady a zkušenosti, které vám pomohou zbavit se závislosti na cukru.

V druhém kurzu se detailně podíváme na nízkosacharidové stravování. Na kurzu zaměřeném na Low Carb High Fat (LCHF) si ukážeme, jak a proč vyřadit potraviny obsahující lepek a škroby z jídelníčku, jakými tuky je nahradit a co to udělá s naším tělem. Kurz je vhodný pro mírně pokročilé.

 

 

Kurzy vás provedou


 

Janina Černá


 

Hanka Valášková